Tavuk Dünyası'na Hoş Geldiniz

Tecrübelerinizi Paylaşın

Yazı altı yorum şeklinde değil, normal bir sayfada olarak, tavuklarınızın, hindi, ördek, keklik, güvercin. vb kuşlarınızın resimlerini ve paylaşmak istediğiniz tecrübelerinizi sitemde yayımlanarak paylaşılmasını istiyorsanız bana email yazın.

Yazacağınız mail ile tavuk veya diğer kümes hayvanları yetiştirmedeki amacınıza dair beni kısaca bilgilendirirseniz size soracağım sorular sizin tavuk vb. hayvanları yetiştirmedeki amacınıza ve bilginize göre farklı farklı olacak. Yani herkese aynı sorular olmayabilir.
Bu konuda sadece mailleşemeyle görüşebileceğiz.
Email adresim: info@devletli.com

Sonuçta Türkiye’nin en zengin içerikli Tavuk yetiştirme web sitesinde herkes sizin hayvanlarınızı görebilecek ve tecrübelerinizi okuyup faydalanacak.

Şartlar:
1- Sadece tavuklarla ilgili değil; hindi, ördek, kaz, güvercin, keklik, bıldırcın, sülün ve benzeri hayvanlarınız hakkında da olabilir.

2- Hint tavukları hakkında “horoz dövüşü”nden söz etmemek şartıyla olabilir.

3- Bu sitede herhangi bir alım satım ve/veya değiştokuş, takas konularında aracılık edilmez fakat iletişim bilgilerinizi (isteğiniz doğrultusunda) röportaja dahil edebilirim. Sonuçta hobidaşlarınız arayıp da bulamadıkları tavuk ve diğer kuş türleri için size ulaşabilirler.